28 stycznia 2020

Warsztaty ALKI_POSITIVE

WARSZTATY ALKI_POSITIVE  to sprawdzone programy rozwoju osobistego dla kobiet oparte na odkryciach psychologii pozytywnej, neuronauki oraz zdobytym doświadczeniu życiowym i zawodowym. Zostały przygotowane przez terapeutkę, coacha i trenerkę pozytywności Alinę Adamowicz dla dziewczyn i kobiet, które chcą rozwinąć się emocjonalnie, lepiej radzić sobie z przeciwnościami, szybciej podnosić się po ciosach życiowych oraz wzmocnić poczucie własnej wartości i bezpieczeństwa.

Uczestniczki dostają możliwość skorzystania z zaawansowanej wiedzy psychologicznej i nowoczesnych metod rozwojowych opartych na nowych badaniach naukowych i wieloletniej praktyce Aliny. Podczas warsztatów rozwijamy nowe umiejętności: jak wzmocnić swoją odporność psychiczną i pewność siebie, jak lepiej radzić sobie w miłości i relacjach oraz jak rozwinąć pozytywność i optymizm.

Warsztaty pomagają szybciej osiągnąć oczekiwane rezultaty, bo nie tylko budują motywację do zmian i pracy nad sobą, ale również pokazują w praktyce, jak to zrobić w łatwy sposób.

Wrocław, sobota, 1 luty 2020 – BRAK MIEJSC

Miejsca i terminy – LUTY 2020:

WARSZTAT ALKI_POSITIVE – POZIOM I

„EMOCJE” – TY JESTEŚ WAŻNA. ODKRYJ SIEBIE NA NOWO.

Warszawa, niedziela, 16 luty 2020 – BRAK MIEJSC

Poznań, sobota, 22 luty – BRAK MIEJSC

Wrocław, sobota, 29 luty – BRAK MIEJSC

WARSZTAT ALKI_POSITIVE – POZIOM II

„UCZUCIA” – TY TYLKO LEPSZA. JAK PRZESTAĆ SIĘ ZAMARTWIAĆ I ROZWINĄĆ POZYTYWNOŚĆ.

Warszawa, sobota, 15 luty 2020 – BRAK MIEJSC

Warszawa, niedziela, 23 luty 2020- BRAK MIEJSCE!

WARSZTAT ALKI_POSITIVE – POZIOM III

„MIŁOŚĆ” – TY ZASŁUGUJESZ NA MIŁOŚĆ. JAK PODNIEŚĆ SIĘ PO ODRZUCENIU I JAK BUDOWAĆ RELACJE MIŁOSNE.

Warszawa, lista rezerwacyjna na marzec otwarta

ZAPISY, wyślij zgłoszenie na adres: alka.szkolenia@gmail.com

KURS POZYTYWNOŚCI Alki_positive już w marcu!

„Zapraszam Cię na moje autorskie warsztaty rozwojowe, które powstały na podstawie setek wiadomości i listów, które dostaję codziennie od kobiet i młodych dziewczyn, a także rozmów w moim gabinecie. Dlatego wierzę, że otwierają i dotykają najważniejszych dla kobiet obszarów. Bo to Ty jesteś podczas nich najważniejsza” alka_positive

WARSZTATY ALKI_POSITIVE nie są terapią.

FAQ

Jak przebiegają i ile czasu trwają warsztaty?

W dni powszednie warsztaty rozpoczynają się o godz. 17.00 i trwają do godziny 21.00. W soboty i niedziele trwają od godz. 11.00 do 15.00.

Podczas spotkań dostępna jest woda, herbata, kawa i ciasteczka.

Powiedziano mi, że powinnam iść na terapię, ale czy nie lepiej, żebym zaczęła nie od terapii, ale od takiego programu rozwojowego, jak Warsztat Alka_Positive?

Indywidualna terapia z dobrym specjalistą to świetne doświadczenie. Warsztaty samodoskonalenia i rozwoju osobistego nie zastępują terapii. Warsztaty to bezpieczna i wspaniała możliwość rozwoju dla każdej kobiety – dla tych chodzących na terapię i nie korzystających z niej, dla wszystkich dziewczyn i kobiet, którym chcą poprawić jakiś element swojego życia.

CZYLI: Dobrze prowadzona terapia z terapeutą lub terapeutką, z którą się nawiążesz dobry kontakt, jest bardzo korzystna. Jeśli masz możliwość pójść do takiej terapeutki, to idź. Jednak tak jak napisałam: nie każda kobieta i dziewczyna potrzebuje terapii, ale uważam, że każda z nas potrzebuje takiego warsztatu rozwojowego.

Chciałabym zabrać moją mamę na spotkanie – czy możemy przyjść razem?

Oczywiście! Warsztat Alki_Positive przygotowałam w odpowiedzi na coraz większe problemy emocjonalne dziewczyn z Generacji Z (urodzone po 1994 roku) oraz kobiet z pokolenia Millenium i X, czyli urodzonych przed 1995 rokiem – dlatego wszystkie skorzystają z niego. Sama jestem mamą dwóch córek i cieszyłabym się, gdyby zabrały mnie na taki warsztat. Nie tylko jako matki możemy być przykładem dla swoich dzieci – również dzieci mogą pokazać nowe możliwości swoim rodzicom. Warsztaty Alki_Positive rozwijają umiejętności dbania o swój umysł, ciało i zmysły – mogą przynieść wspaniałe rezultaty dla każdego.

Czyli: Udział w warsztatach rozwojowych opartych o odkrycia psychologii pozytywnej i neuronauki jest świetnym  sposobem na nauczenie rodziców i dzieci, jak mogą dobrze zajmować się sobą.

Nie jestem już młodą dziewczyną – czy ten warsztat ma dla mnie sens?

Ja mam ponad 40 lat i wolę sobie nie wyobrażać jak słabo wyglądałoby moje życie, gdybym nie posiadała umiejętności, ani nie stosowała zasad, które zawarłam w swoich warsztatach.

CZYLI: Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, żeby nauczyć się lepiej żyć.

Czy muszę przyjść wpierw na Warsztat Alki_Positive – część I. „Emocje – Ty jesteś ważna. Okryj siebie na nowo.”, czy mogę wybrać od razu część drugą lub trzecią?

Możesz wybrać część, którą chcesz. Wszystkie warsztaty łączą się ze sobą i uzupełniają. Wybierz tę część, którą podpowiada Ci intuicja i później zdecydujesz, w jakich warsztatach jeszcze weźmiesz udział.  Polecam zacząć od części pierwszej, ale Ty będziesz wiedziała lepiej, od czego chcesz rozpocząć.

Ile kosztuje warsztat i jak się zapisać?

Cena różni się w zależności od tego, czy jesteś już moją klientką albo czy uczestniczyłaś w innych spotkaniach, czy posiadasz voucher lub zaproszenie. Proszę o kontakt przez profil @alka_positibe na Facebooku  lub Instagramie albo na email: alka.szkolenia@gmail.com

Sposobem rezerwacji miejsca jest wpłata opłaty rezerwacyjnej na konto po potwierdzeniu dostępności miejsca. Napisz do mnie i spytaj o miejsce.

Czy mogę wykupić warsztat komuś w prezencie?

Jak najbardziej – to częsty prezent. Tylko pamiętajcie, że takie spotkanie wymaga chęci i zgody ze strony uczestniczki, więc musi być uprzedzona o celu i formie warsztatu. W sprawie szczegółów proszę o kontakt. 

Czy można zrezygnować z warsztatu?

Z warsztatu można zrezygnować do 2 tygodni przed terminem, żeby inne osoby miały czas na zaplanowanie swojego udziału.

Zapraszam Cię na mój kameralny autorski warsztat:)

Alka

Poprzedni Post Następny Post

2 komentarze

 • Odpowiedz Anonim 1 marca 2021 at 22:50

  Cześć wszystkim, jestem tak podekscytowana, że ​​mój mąż wrócił po tym, jak zostawił mnie dla innej kobiety. Mój mąż miał romans ze współpracownikiem i tak bardzo kocham mojego męża, ale on zdradzał mnie ze swoim współpracownikiem i tą dziewczyną, myślę, że używa czarów lub czarnej magii na moim mężu, aby mnie nienawidził i to był tak krytyczny i nie na miejscu – cały dzień i noc płaczę, aby Bóg zesłał mi pomocnika, abym przyprowadził z powrotem mojego męża! Byłem naprawdę zdenerwowany i potrzebowałem pomocy, więc szukałem pomocy w Internecie i trafiłem na stronę internetową, która sugerowała, że ​​dr Bogaty może pomóc szybko odzyskać byłego chłopaka. Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim i powiedział mi, co mam robić, a ja to zrobiłem, a potem rzucił dla mnie zaklęcie miłosne. 22 godziny później mój mąż naprawdę zadzwonił do mnie i powiedział, że tak bardzo za mną tęskni. O mój Boże! Byłem bardzo szczęśliwy, a dziś znów jestem szczęśliwy z moim mężczyzną i radośnie mieszkamy razem i dziękuję potężnemu czarodziejowi, dr. Bogu, jest tak potężny i postanowiłem podzielić się tutaj swoją historią. jeśli jesteś tutaj, a Twój Kochanek Cię odrzuca lub Twój mąż przeniósł się do innej kobiety, nie płacz już, skontaktuj się z doktorem Wealthy, aby uzyskać pomoc … Oto jego e-mail, wealthylovespell@gmail.com
  Wykonuje również następujące zaklęcie
  Zaklęcie ciąży
  Czar miłości
  Zaklęcie powiększające penisa
  opryszczka
  Zwycięskie zaklęcie
  Jego WhatsApp +2348105150446
  Blog: wealthylovespell.blogspot.com

 • Odpowiedz Anonim 9 maja 2021 at 10:17

  Nigdy nie wiedziałem, że mogę znaleźć w Internecie dobrych i niezawodnych czarowników, którzy naprawdę mogą pomóc ludziom takim jak ja, które potrzebują pomocy w związku. Zostałam oddzielona od męża, kiedy zerwał ze mną i wrócił do swojego byłego kochanka, byłam tak zdruzgotana i załamana. Nie byłem sobą, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do Wielkiego człowieka o imieniu Wielki Baba Ogbogo, który mógłby pomóc w mojej sytuacji. Na początku wątpiłem, a później skontaktowałem się z nim i powiedział mi, że dostanie miłość zaklęcie przygotowane dla mnie, aby odzyskać mojego chłopaka. Po załatwieniu wszystkich potrzebnych zrobiłem wszystko zgodnie z poleceniem i ku mojemu największemu zdziwieniu dostałem telefon od mojego chłopaka, że ​​wraca do domu i przepraszał za wszystko, przez co mi przeszedł. Wynik był pomyślny i dziś żyjemy szczęśliwie. Dałem mu słowo, że podzielę się swoim doświadczeniem ze światem, aby inni mogli uzyskać od niego jakąkolwiek pomoc. Możesz wysłać do niego e-mail na adres: greatbabaogbogotemple@gmail.com lub w celu pilnej odpowiedzi napisz do niego na jego linię WhatsApp +2349020168697 … Dziękuję wielkie BaBa Ogbogo

 • Zostaw Odpowiedz