20 grudnia 2019

Warsztaty Alki_Positive

Nie każda dziewczyna i kobieta potrzebuje terapii, ale każda kobieta i dziewczyna potrzebuje takiego warsztatu

WARSZTATY ALKI_POSITIVE  to sprawdzone programy rozwoju osobistego dla kobiet oparte na odkryciach psychologii pozytywnej i neuronauki. Zostały przygotowane przez terapeutkę, coacha i trenerkę pozytywności Alinę Adamowicz dla dziewczyn i kobiet, które chcą rozwinąć się emocjonalnie, lepiej radzić sobie z przeciwnościami, szybciej podnosić się po ciosach życiowych oraz wzmocnić poczucie własnej wartości i bezpieczeństwa.

Uczestniczki dostają możliwość skorzystania z zaawansowanej wiedzy psychologicznej i nowoczesnych metod rozwojowych opartych na nowych badaniach naukowych i wieloletniej praktyce Aliny. Podczas warsztatów rozwijamy nowe umiejętności: jak wzmocnić swoją odporność psychiczną i pewność siebie, jak lepiej radzić sobie w miłości i relacjach oraz jak rozwinąć pozytywność i optymizm.

Warsztaty pomagają szybciej osiągnąć oczekiwane rezultaty, bo nie tylko budują motywację do zmian i pracy nad sobą, ale również pokazują w praktyce, jak zrobić to w łatwy sposób.

WARSZTATY ALKI_POSITIVE nie są terapią.

TERAPIA = uporządkowany proces rozmów i ćwiczeń prowadzony przez posiadającą odpowiednie uprawnienia osobę, którego celem jest przywrócenie równowagi lub poprawa jakości życia. Zaczyna się od zdiagnozowania problemów i celu. Od tego momentu rozpoczyna się proces terapeutyczny prowadzony na sesjach indywidualnych lub grupowych.

CZYLI: Terapia to jest to, co Alina robi w swojej prywatnej praktyce terapeutycznej pracując z klientkami podczas spotkań w gabinecie w Warszawie lub na indywidualnych sesjach on-line. To nie jest to, co robimy na Warsztatach.

SAMODOSKONALENIE = działania pozwalające poznać i zrozumieć siebie oraz zdobyć i rozwinąć nowe umiejętności pomagające lepiej radzić sobie w życiu osobistym i zawodowym oraz w relacjach miłosnych, rodzinnych, rodzicielskich i towarzyskich.

CZYLI: WARSZTATY ALKI_POSITIVE to programy samodoskonalenia i rozwoju osobistego przygotowane przez Alinę Adamowicz, która zawodowo zajmuje się terapią w nurcie psychologii pozytywnej, jest specjalistką od odbudowy poczucia własnej wartości, stawiania granic, wzmacniania pewności i umiejętności pokochania siebie oraz jest certyfikowanym coachem i trenerką pozytywności.

OFERTA WARSZTATÓW

Każde spotkanie prowadzone jest w kameralnej, kobiecej grupie, żebyśmy miały spokojny czas dla siebie. Są to spotkania edukacyjne połączone z warsztatem opartym o psychologię pozytywną i moje najlepsze praktyki. Zajmujemy się wieloma najważniejszymi dla kobiet obszarami – m.in. zarządzaniem emocjami i myślami, radzeniem sobie z negatywnymi uczuciami i nadwagą myśli, wzmacnianiem poczucia własnej wartości, samooceny i pewności siebie. A także rozwojem umiejętności komunikacji z innymi, stawiania granic, podnoszenia się po ciosach życiowych i rozwiązywania problemów oraz wspierania samych siebie i budowania szczęśliwego życia.

WARSZTAT ALKI_POSITIVE – CZĘŚĆ I

„EMOCJE” – TY JESTEŚ WAŻNA. ODKRYJ SIEBIE NA NOWO.

Najbliższe terminy:

– Warszawa, sobota, 18 stycznia 2020 – BRAK MIEJSC

– Warszawa, wtorek, 21 stycznia 2020 – BRAK MIEJSC

– Wrocław, piątek, 31 stycznia – BRAK MIEJSC

-Wrocław, sobota, 1 lutego – BRAK MIEJSC

WARSZTAT ALKI_POSITIVE – CZĘŚĆ II

„UCZUCIA” – TY TYLKO LEPSZA. JAK PRZESTAĆ SIĘ ZAMARTWIAĆ I ROZWINĄĆ POZYTYWNOŚĆ.

Najbliższy termin:

– Warszawa, sobota, 25 stycznia 2020 – BRAK MIEJSC

WARSZTAT ALKI_POSITIVE – CZĘŚĆ III

„MIŁOŚĆ” – TY ZASŁUGUJESZ NA MIŁOŚĆ. JAK PODNIEŚĆ SIĘ PO ODRZUCENIU I JAK BUDOWAĆ RELACJE MIŁOSNE.

Najbliższy termin:

– Warszawa, czwartek, 23 stycznia 2020 – ZAPISY ZAKOŃCZONE

„Zapraszam Cie na moje autorskie warsztaty rozwojowe, które powstały na podstawie setek wiadomości i listów, które dostaję codziennie od kobiet i młodych dziewczyn, a także rozmów w moim gabinecie. Dlatego wierzę, że otwierają i dotykają najważniejszych dla kobiet obszarów. Bo to Ty jesteś podczas nich najważniejsza.

Warsztaty dają dostęp do sprawdzonych technik, które wypracowałam w ciągu wielu lat nauki i pracy. Z czasem stały się moimi ulubionymi metodami, bo są bezpieczne, łatwe i zmieniają życie na lepsze. Pozwoliły wielu kobietom szybciej poczuć się lepiej, wzmocnić swoją siłę psychiczną i pozytywność.

Te spotkania w grupie kobiet to jest coś wspaniałego – dajemy sobie wiele pozytywnej energii i czujemy, że nie jesteśmy same ze swoimi problemami. Uczymy się przejmować kontrolę nad własnymi emocjami, oszczędzić sobie zamartwiania i nadwagi myśli oraz lepiej radzić sobie w życiu osobistym i zawodowym.

Zapraszam Cię serdecznie – zapisz się na Warsztat, bo nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, żeby nauczyć się jak lepiej żyć! Kiedyś sama nie wiedziałam, że można i jak to zrobić. W życiu spotkało mnie wiele trudnych momentów – byłam odrzucona i bez środków do życia, rozumiem też kobiety mające uzależnionych partnerów, przez wiele lat samotnie wychowywałam trójkę dzieci i ponownie poznałam gorzki smak nieudanego związku. Zabrakło mi wtedy osoby, która powiedziałaby mi, co trzeba robić i jak, żeby pozbyć się negatywnych myśli, przestać się zamartwiać, rozwijać w sobie pozytywność i lepiej sobie radzić. Nie wiedziałam tego, bo nikt nie uczył nas tego ani w szkole, ani w domu. Od tego czasu dużo się nauczyłam i teraz już wiem.

Jestem terapeutką, absolwentką kilku kierunków studiów m.in. psychologii pozytywnej, certyfikowanym coachem ko-aktywnym i managerką z 20-letnim doświadczeniem zawodowym, ukończyłam zaawansowany stopień z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Założyłam i prowadzę Stowarzyszenia Akademia Pozytywnych Kobiet gromadzące kobiety, które chcą się spotykać i rozwijać.

Stosuję tylko sprawdzone metody oparte na badaniach naukowych, które przynoszą rezultaty.  I chciałabym, żebyś Ty również dowiedziała się, jak możesz lepiej zadbać o siebie, w bezpiecznej i pozytywnej atmosferze. Dlatego stworzyłam Warsztaty Alki_Positive – dla każdej kobiety.

Nieważne ile masz lat i jak dotychczas wyglądała Twoja droga przez życie. Tu zawsze jest miejsce dla Ciebie. Zapraszam Cię – zapisz się na mój warsztat. Cudownie byłoby się z Tobą spotkać” -Alina Adamowicz, @alka_positive

FAQ

Jak przebiegają i ile czasu trwają warsztaty?

Każdy warsztat trwa 4 godziny. W dni powszednie warsztaty rozpoczynają się o godz. 17.00 i trwają do godziny 21.00. W soboty i niedziele trwają od godz. 11.00 do 15.00. Warsztat zaczyna się od zapoznania i wprowadzenia, później rozpoczyna się specjalnie przygotowany program zajęć przedzielony przerwą. Ostatnie 15 minut to czas na podsumowanie i zakończenie spotkania.

Podczas spotkań dostępna jest woda, herbat, kawa i ciasteczka.

Słyszę, że powinnam iść na terapię, ale czy nie lepiej, żebym zaczęła nie od terapii, ale do takiego programu rozwojowego, jak Warsztat Alka_Positive?

Indywidualna terapia z dobrym specjalistą to świetne doświadczenie. Warsztaty samodoskonalenia i rozwoju osobistego nie zastępują terapii. Warsztaty to bezpieczna i wspaniała możliwość rozwoju dla każdej kobiety – dla tych chodzących na terapię i nie korzystających z niej, dla wszystkich dziewczyn i kobiet, którym chcą poprawić jakiś element swojego życia.

CZYLI: Dobrze prowadzona terapia z terapeutą lub terapeutką, z którą się nawiążesz dobry kontakt, jest bardzo korzystna. Jeśli masz możliwość pójść do takiej terapeutki, to idź. Jednak tak jak napisałam: nie każda kobieta i dziewczyna potrzebuje terapii, ale uważam, że każda z nas potrzebuje takiego warsztatu rozwojowego.

Chciałabym zabrać moją mamę na spotkanie – czy możemy przyjść razem?

Oczywiście! Warsztat Alki_Positive przygotowałam w odpowiedzi na coraz większe problemy emocjonalne dziewczyn z Generacji Z (urodzone po 1994 roku) oraz kobiet z pokolenia Millenium i X, czyli urodzonych przed 1995 rokiem – dlatego wszystkie skorzystają z niego. Sama jestem mamą dwóch córek i cieszyłabym się, gdyby zabrały mnie na taki warsztat. Nie tylko jako matki możemy być przykładem dla swoich dzieci – również dzieci mogą pokazać nowe możliwości swoim rodzicom. Warsztaty Alki_Positive rozwijają umiejętności dbania o swój umysł, ciało i zmysły – mogą przynieść wspaniałe rezultaty dla każdego.

Czyli: Udział w warsztatach rozwojowych opartych o odkrycia psychologii pozytywnej i neuronauki jest świetnym  sposobem na nauczenie rodziców i dzieci, jak mogą dobrze zajmować się sobą.

Nie jestem już młodą dziewczyną – czy ten warsztat ma dla mnie sens?

Ja mam ponad 40 lat i wolę sobie nie wyobrażać jak słabo wyglądałoby moje życie, gdybym nie posiadała umiejętności, ani nie stosowała zasad, które zawarłam w swoich warsztatach.

CZYLI: Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, żeby nauczyć się lepiej żyć.

Czy muszę przyjść wpierw na Warsztat Alki_Positive – część I. „Emocje – Ty jesteś ważna. Okryj siebie na nowo.”, czy mogę wybrać od razu część drugą lub trzecią?

Możesz wybrać część, którą chcesz. Wszystkie warsztaty łączą się ze sobą i uzupełniają. Wybierz tę część, którą podpowiada Ci intuicja i później zdecydujesz, w jakich warsztatach jeszcze weźmiesz udział.  Polecam zacząć od części pierwszej, ale Ty będziesz wiedziała lepiej, od czego chcesz rozpocząć.

Ile kosztuje warsztat i jak się zapisać?

Cena różni się w zależności od tego, czy jesteś już moją klientką albo czy uczestniczyłaś w innych spotkaniach, czy posiadasz voucher lub zaproszenie. Proszę o kontakt przez profil @alka_positibe na Facebooku  lub Instagramie albo na email: alka.szkolenia@gmail.com

Sposobem rezerwacji miejsca jest wpłata opłaty rezerwacyjnej na konto po potwierdzeniu dostępności miejsca. Napisz do mnie i spytaj o miejsce.

Czy mogę wykupić warsztat komuś w prezencie?

Jak najbardziej – to częsty prezent. Tylko pamiętajcie, że takie spotkanie wymaga chęci i zgody ze strony uczestniczki, więc musi być uprzedzona o celu i formie warsztatu. W sprawie szczegółów proszę o kontakt. 

Czy można zrezygnować z warsztatu?

Z warsztatu można zrezygnować do 2 tygodni przed terminem, żeby inne osoby miały czas na zaplanowanie swojego udziału.

Zapraszam Cię na mój kurs

Poprzedni Post Następny Post

5 komentarzy

 • Odpowiedz Anonim 8 stycznia 2020 at 22:52

  Witam
  Czy są jeszcze wolne miejsca na warsztaty we Wrocławiu?

 • Odpowiedz Anonim 9 stycznia 2020 at 21:41

  Dzień dobry, czy są jeszcze wolne miejsca 31 stycznia we Wrocławiu? Pozdrawiam Agnieszka

 • Odpowiedz Anonim 9 maja 2021 at 10:17

  Nigdy nie wiedziałem, że mogę znaleźć w Internecie dobrych i niezawodnych czarowników, którzy naprawdę mogą pomóc ludziom takim jak ja, które potrzebują pomocy w związku. Zostałam oddzielona od męża, kiedy zerwał ze mną i wrócił do swojego byłego kochanka, byłam tak zdruzgotana i załamana. Nie byłem sobą, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do Wielkiego człowieka o imieniu Wielki Baba Ogbogo, który mógłby pomóc w mojej sytuacji. Na początku wątpiłem, a później skontaktowałem się z nim i powiedział mi, że dostanie miłość zaklęcie przygotowane dla mnie, aby odzyskać mojego chłopaka. Po załatwieniu wszystkich potrzebnych zrobiłem wszystko zgodnie z poleceniem i ku mojemu największemu zdziwieniu dostałem telefon od mojego chłopaka, że ​​wraca do domu i przepraszał za wszystko, przez co mi przeszedł. Wynik był pomyślny i dziś żyjemy szczęśliwie. Dałem mu słowo, że podzielę się swoim doświadczeniem ze światem, aby inni mogli uzyskać od niego jakąkolwiek pomoc. Możesz wysłać do niego e-mail na adres: greatbabaogbogotemple@gmail.com lub w celu pilnej odpowiedzi napisz do niego na jego linię WhatsApp +2349020168697 … Dziękuję wielkie BaBa Ogbogo

 • Odpowiedz Anonim 13 maja 2021 at 17:27

  Cześć wszystkim, jestem tak podekscytowana, że ​​mój mąż wrócił po tym, jak zostawił mnie dla innej kobiety. Mój mąż miał romans ze współpracownikiem i tak bardzo kocham mojego męża, ale on zdradzał mnie ze swoim współpracownikiem i tą dziewczyną, myślę, że używa czarów lub czarnej magii na moim mężu, aby mnie nienawidził i to był tak krytyczny i nie na miejscu – cały dzień i noc płaczę, aby Bóg zesłał mi pomocnika, abym przyprowadził z powrotem mojego męża! Byłem naprawdę zdenerwowany i potrzebowałem pomocy, więc szukałem pomocy w Internecie i trafiłem na stronę internetową, która sugerowała, że ​​dr Bogaty może pomóc szybko odzyskać byłego chłopaka. Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim i powiedział mi, co mam robić, a ja to zrobiłem, a potem rzucił dla mnie zaklęcie miłosne. 22 godziny później mój mąż naprawdę zadzwonił do mnie i powiedział, że tak bardzo za mną tęskni. O mój Boże! Byłem taki szczęśliwy, a dziś znów jestem szczęśliwy z moim mężczyzną i radośnie żyjemy razem i dziękuję potężnemu czarodziejowi, dr. Bogu, jest tak potężny i postanowiłem podzielić się tutaj swoją historią. jeśli jesteś tutaj, a Twój Kochanek Cię odrzuca lub Twój mąż przeniósł się do innej kobiety, nie płacz już, skontaktuj się z doktorem Wealthy, aby uzyskać pomoc … Oto jego e-mail, wealthylovespell@gmail.com
  Wykonuje również następujące zaklęcie
  Zaklęcie ciąży
  Czar miłości
  Zaklęcie powiększające penisa
  opryszczka
  Zwycięskie zaklęcie
  Jego WhatsApp +2348105150446
  Blog: wealthylovespell.blogspot.com

 • Odpowiedz Anonim 4 listopada 2022 at 13:35

  Teraz możesz powstrzymać zerwanie, rozwód lub odrzucenie kochanków… nawet jeśli Twoja sytuacja wydaje się beznadziejna! Skontaktowałam się z prawdziwym rzucającym zaklęcia DR Prince, który pomógł mi zmienić serce mojego męża, aby znów mnie kochał i pragnął, a on naprawdę to zrobił i teraz jesteśmy razem bardzo szczęśliwi. Jeśli jesteś tutaj i Twój Kochanek Cię odrzuca, radzę skontaktować się z DR Prince. Siła jego zaklęcia jest tak skuteczna i może przywrócić zerwane relacje, a także sprawić, że zajdziesz w ciążę, wiedząc o sytuacji, i nie tylko to, ma również moc wyleczenia wszelkiego rodzaju chorób w ciągu 48 godzin. jestem wspaniałym świadectwem. Skontaktuj się z nim już dziś i podziękuj mi później. Możesz również skontaktować się z nim przez WHATSAPP: +18144484537  EMAIL: obinnaspelltemple@yahoo.com  

 • Zostaw Odpowiedz