15 sierpnia 2021

WARSZTATY ALKI_POSITIVE

WARSZTATY ALKI_POSITIVE  to sprawdzone programy rozwoju osobistego dla kobiet oparte na odkryciach psychologii pozytywnej, neuronauki oraz zdobytym doświadczeniu życiowym i zawodowym. Zostały przygotowane dla dziewczyn i kobiet, które chcą rozwinąć się emocjonalnie, lepiej radzić sobie z przeciwnościami, szybciej podnosić się po ciosach życiowych oraz wzmocnić poczucie własnej wartości i bezpieczeństwa.

Podczas warsztatów rozwijamy nowe umiejętności: jak wzmocnić samoocenę i pewność siebie, jak lepiej radzić sobie w miłości i relacjach oraz jak rozwinąć pozytywność i optymizm, jak dbać o swój rozwój. Pozwalają osiągnąć lepsze rezultaty w życiu zawodowym i prywatnym. Warsztaty pomagają szybciej osiągnąć oczekiwane efekty, bo nie tylko budują motywację do zmian i pracy nad sobą, ale również pokazują w praktyce, jak to zrobić w łatwy sposób.

Miejsca i terminy:

WARSZTAT ALKI_POSITIVE 

„EMOCJE” – TY JESTEŚ WAŻNA. ODKRYJ SIEBIE NA NOWO.

Unikalny warsztat rozwojowy, który pomoże Ci uwierzyć w siebie, odkryć swoje mocne strony, wzmocnić poczucie własnej wartości.

Miejsce: Warszawa, sobota, 28 sierpnia 2021

Czas trwania: 11.00 – 16.00

Liczba miejsc ograniczona.

WARSZTAT ALKI_POSITIVE z Natalią Chodorowską-Karamon

Samoakceptacja – TY TYLKO SILNIEJSZA”. Wyjazdowy warsztat terapeutyczno – treningowy Mind&Body Positive. Jak wzmocnić wewnętrzną siłę?

Oprócz warsztatów rozwojowo – psychologicznych, będzie też pilates, pole dance, relaksacje, inspirujące rozmowy i inne kobiece atrakcje.

Miejsce: www.skraweknieba.eu w Beskidzie Niskim

Termin: piątek, sobota, niedziela 17-19 września 2021

Czas trwania: piątek od godz. 15.00 do niedziela godz: 13.30

Warsztat poprowadzę z Natalią Chodorowską – Karamon: instruktorką pilates i pole dance, pedagog i terapeutką.

Liczba miejsc ograniczona.

WARSZTAT ALKI_POSITIVE z Karoliną Nowakowską

„Pokochaj siebie – TY ZASŁUGUJESZ NA dobre życie. Jak rozwinąć swoją pozytywność? Jak zmienić swoje życie na lepsze?

Miejsce: Dom Pracy Twórczej Reymontówka Chlewiska

Termin piątek, sobota, niedziela 1-3 październik 2021

Pozytywny warsztat rozwojowy dla kobiet, który wzmocni Twoją odporność psychiczną, pomoże Ci w stawianiu granic. Nauczy Cię od czego zacząć zmiany w swoim życiu i jak się do nich zmotywować. Wyjazdowe szkolenie połączone z różnymi atrakcjami kobiecymi.

Warsztat poprowadzę z Karoliną Nowakowską – aktorką, coachem i trenerem zmiany. Mistrzynią Polski i Czech w stepowaniu.

Liczba miejsc ograniczona.

——————————————————————————————————————-

ZAPISY, wyślij zgłoszenie na adres: alka.szkolenia@gmail.com

„Zapraszam Cię na moje autorskie warsztaty rozwojowe, które powstały na podstawie setek wiadomości i listów, które dostaję codziennie od kobiet i młodych dziewczyn, a także rozmów w moim gabinecie. Dlatego wierzę, że otwierają i dotykają najważniejszych dla kobiet obszarów. Bo to Ty jesteś podczas nich najważniejsza” – alka_positive

WARSZTATY ALKI_POSITIVE nie są terapią.

FAQ

Jak przebiegają i ile czasu trwają warsztaty?

Warsztaty jednodniowe w Warszawie:

W soboty i niedziele trwają od godz. 11.00 do 16.00.

Warsztaty weekendowe:

Przyjazd w piątek: od 15.00 Start: 17.00. Kończymy w niedzielę około 13.00

Powiedziano mi, że powinnam iść na terapię, ale czy nie lepiej, żebym zaczęła nie od terapii, ale od takiego programu rozwojowego, jak Warsztat Alka_Positive?

Indywidualna terapia z dobrym specjalistą to świetne doświadczenie. Warsztaty samodoskonalenia i rozwoju osobistego nie zastępują terapii. Warsztaty to bezpieczna i wspaniała możliwość rozwoju dla każdej kobiety – dla tych chodzących na terapię i nie korzystających z niej, dla wszystkich dziewczyn i kobiet, którym chcą poprawić jakiś element swojego życia.

CZYLI: Dobrze prowadzona terapia z terapeutą lub terapeutką, z którą się nawiążesz dobry kontakt, jest bardzo korzystna. Jeśli masz możliwość pójść do takiej terapeutki, to idź. Jednak tak jak napisałam: nie każda kobieta i dziewczyna potrzebuje terapii, ale uważam, że każda z nas potrzebuje takiego warsztatu rozwojowego.

Chciałabym zabrać moją mamę na spotkanie – czy możemy przyjść razem?

Oczywiście! Warsztat Alki_Positive przygotowałam w odpowiedzi na coraz większe problemy emocjonalne dziewczyn z Generacji Z (urodzone po 1994 roku) oraz kobiet z pokolenia Millenium i X, czyli urodzonych przed 1995 rokiem – dlatego wszystkie skorzystają z niego. Sama jestem mamą dwóch córek i cieszyłabym się, gdyby zabrały mnie na taki warsztat. Nie tylko jako matki możemy być przykładem dla swoich dzieci – również dzieci mogą pokazać nowe możliwości swoim rodzicom. Warsztaty Alki_Positive rozwijają umiejętności dbania o swój umysł, ciało i zmysły – mogą przynieść wspaniałe rezultaty dla każdego.

Czyli: Udział w warsztatach rozwojowych opartych o odkrycia psychologii pozytywnej i neuronauki jest świetnym  sposobem na nauczenie rodziców i dzieci, jak mogą dobrze zajmować się sobą.

Nie jestem już młodą dziewczyną – czy ten warsztat ma dla mnie sens?

Ja mam ponad 40 lat i wolę sobie nie wyobrażać jak słabo wyglądałoby moje życie, gdybym nie posiadała umiejętności, ani nie stosowała zasad, które zawarłam w swoich warsztatach.

CZYLI: Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, żeby nauczyć się lepiej żyć.

Ile kosztuje warsztat i jak się zapisać?

Cena różni się w zależności od tego, czy jesteś już moją klientką albo czy uczestniczyłaś w innych spotkaniach, czy posiadasz voucher lub zaproszenie. Proszę o kontakt na email: alka.szkolenia@gmail.com lub przez profil @alka_positibe na Facebooku lub Instagramie.

Sposobem rezerwacji miejsca jest wpłata opłaty rezerwacyjnej na konto po potwierdzeniu dostępności miejsca. Napisz do mnie i spytaj o miejsce.

Czy mogę wykupić warsztat komuś w prezencie?

Jak najbardziej – to częsty prezent. Tylko pamiętajcie, że takie spotkanie wymaga chęci i zgody ze strony uczestniczki, więc musi być uprzedzona o celu i formie warsztatu. W sprawie szczegółów proszę o kontakt. 

Czy można zrezygnować z warsztatu?

Z warsztatu można zrezygnować do 2 tygodni przed terminem, żeby inne osoby miały czas na zaplanowanie swojego udziału.

Zapraszam Cię z pozytywnością, Alka

Poprzedni Post Następny Post

1 Komentarz

  • Odpowiedz Anonim 21 kwietnia 2022 at 11:25

    Nazywam się Elfrida canga z Albanii, chcę podzielić się tym cudownym doświadczeniem z całym światem, jak wspaniały rzucający zaklęcia miłosne pomógł mi sprowadzić męża po tym, jak opuścił mnie na ponad 8 miesięcy, aby być z inną kobietą, skontaktowałem się z wieloma zaklęciami Caster ale nie mógł mi pomóc, dopóki nie poznałem tej wspaniałej DR DAWN ACUNA, obiecała mi i wróciła do męża w 48h, odkąd wrócił okazał mi miłość i troskę, teraz żyjemy w pokoju i szczęściu, a wszystko dzięki ty Dr.
    Skontaktuj się z nią w sprawie wszelkich wyzwań w związku lub jeśli chcesz szybko zajść w ciążę lub wyleczyć jakąkolwiek chorobę, Dr Dawn da Ci perfekcyjny rezultat.
    E-mail { dawnacuna314@gmail.com }
    Whatsapp: +2348032246310

  • Zostaw Odpowiedz