21 sierpnia 2021

Rozwojowy Warsztat “Samoakceptacji – TY TYLKO SILNIEJSZA”

WARSZTAT ALKI_POSITIVE z Natalią Chodorowską-Karamon

Samoakceptacja – TY TYLKO SILNIEJSZA”.

Wyjazdowy warsztat terapeutyczno – treningowy Mind&Body Positive. Jak wzmocnić wewnętrzną siłę?

Oprócz warsztatów rozwojowo – psychologicznych, będzie też pilates, pole dance, relaksacje, inspirujące rozmowy i inne kobiece atrakcje.

Miejsce: www.skraweknieba.eu w Beskidzie Niskim

Termin: piątek, sobota, niedziela 17-19 września 2021

Warsztat poprowadzę z Natalią Chodorowską – Karamon: instruktorką pilates i pole dance, pedagog i terapeutką

WARSZTATY Alki_Positive to sprawdzone programy rozwoju osobistego dla kobiet oparte na odkryciach psychologii pozytywnej, neuronauki oraz zdobytym doświadczeniu życiowym i zawodowym. Zostały przygotowane przez terapeutkę, coacha i trenerkę pozytywności Alinę Adamowicz dla dziewczyn i kobiet, które chcą rozwinąć się emocjonalnie, lepiej radzić sobie z przeciwnościami, szybciej podnosić się po ciosach życiowych oraz wzmocnić poczucie własnej wartości i bezpieczeństwa. 

Podczas warsztatów rozwijamy nowe umiejętności: 

jak wzmocnić swoją samoocenę i uwierzyć w siebie, 

jak lepiej radzić sobie w miłości i relacjach

jak uciszyć krytyka wewnętrznego oraz 

jak rozwinąć pozytywność i optymizm.

Warsztaty pomagają szybciej osiągnąć oczekiwane rezultaty, bo nie tylko budują motywację do zmian i pracy nad sobą, ale również pokazują w praktyce, jak to zrobić w łatwy sposób.

WARSZTAT Natalii Chodorowskiej – Karamon to warsztat treningowo- terapeutyczny, który pozwoli uczestniczkom wzmocnić pewność siebie i przełamać swoje wewnętrzne blokady. Jako pedagog, terapeuta, instruktor pole dance i pilates Natalia pragnie zaproponować, coś czego jeszcze nie było. Wyjątkowe sesje, podczas których będziecie miały okazję poczuć się silne, piękne, pewne siebie, poczujecie, że Wasza kobiecość nie ma żadnych barier.

Jako trenerka i instruktorka poprowadzi „warsztaty kobiecości” z wykorzystaniem rurki do pole dance. Zależy jej byście potraktowały rurkę, jako symbol swojej siły, kontroli nad sobą i swoim ciałem, byście poprzez kobiecy ruch, rytm, patrzenie na siebie w lustrze, przekonały się, jakie piękne jesteście, byście uwolniły emocje. A przede wszystkim poczuły jak jesteście silne, a zarazem kobiece, abyście mogły każdego dnia patrzeć w lustro w swoim domu i zachwycać się sobą.

Startujemy w piątek, 17.09.2021 r. 

Na miejscu można zakwaterować się już od godziny 15.00. Spotykamy się pod adresem Łosie 92, 38-314 Łosie, Beskid Niski, Małopolska. W związku z tym, że będziemy relaksować zarówno nasze głowy, jak i ciała, bardzo prosimy Cię byś wzięła ze sobą wygodny strój do ćwiczeń. Do pilatesu proponujemy getry i wygodną bluzeczkę, będziemy ćwiczyć na bosaka, więc buty sportowe nie będą potrzebne do ćwiczeń. Mogą się przydać natomiast na spacerze:) 

Jeżeli chodzi o warsztaty kobiecości z wykorzystaniem rurki do pole dance, to nie obawiaj się, nie będziemy trenować. Dla większości kobietek będzie to pierwszy kontakt z rurką. Celem tego warsztatu będzie zwiększenie pewności siebie i wyzwolenie emocji, które uwalniają się przy terapii ruchem. Zastanawiasz się, w co masz się ubrać na ten warsztat? Opowiemy Ci: W co tylko chcesz:) tak, byś czuła się swobodnie, byś czuła się dobrze. Możesz nawet zabrać buty na obcasie:) W zanadrzu jednak fajnie będzie mieć rurkowy strój sportowy, a nuż się przyda:)- czyli krótkie obcisłe spodenki i top lub stanik sportowy☺ 

Dodatkowo proponujemy byś wzięła ze sobą kostium kąpielowy, gdyż będziemy miały możliwość skorzystania z mini Spa, czyli sauny i bani z podgrzewaną wodą. Jeżeli masz swoją matę do ćwiczeń, możesz ją wziąć. Jeżeli nie masz, będziemy miały ją dla Ciebie.  W agroturystyce mamy zapewnione ręczniki, pachnące mydełka, suszarki do włosów, a także dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem:)  Proponujemy byś wzięła swój ręcznik do sauny. 

Całości naszego pobytu dopełni przepyszne, ekologiczne jedzonko wegetariańskie przygotowywane przez cudownych gospodarzy Skrawka Nieba. Jeżeli będziesz miała ochotę wypić wieczorkiem lampkę winka, proszę weź ze sobą, takie jakie lubisz. My oczywiście od siebie też coś zapewnimy☺

Dziękujemy Ci za zaufanie i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by ten weekend przyniósł Ci wiele dobrych emocji, pozytywnych wrażeń i niezapomnianych chwil.

Plan wyjazdu 17-19.09.2021

Pierwszy dzień (piątek):

15.00-16:30    przyjazd i zameldowanie, herbatka zapoznawcza

16.30 -17.30   spotkanie autorskie z Aliną Adamowicz

17.30 – 18.30  obiadokolacja

18.45 – 20.30   warsztat z Natalią Chodorowską -Kamaron „Siła kobiecości”

od 21.00          babskie rozmowy nocą

Drugi dzień (sobota):

8.00 – 8.45     poranna sesja pilates

9.00-  10.00    śniadanie

10.30 -13.00   pozytywny warsztat rozwojowy z Aliną Adamowicz

13.00 – 14.00  obiad

14.00- 16.00   mini SPA dla ciała i umysłu

16.30 – 18.00  warsztat z Natalią Chodorowską-Kamaron „Siła kobiecości”

18:30- 19:30    kolacja

od 19.45          wieczorne kobiece rozmowy przy lampce wina

Trzeci dzień (niedziela):

8.00 – 8.45     poranna sesja pilates

9.00 – 10.00   śniadanie

10.00 -12.00  wspólny spacer i sesja motywacyjna w plenerze

12.00             wyjazd, pożegnanie

Liczba miejsc ograniczona.

Cena za pobyt, pełne wyżywienie i warsztaty – 990 zł. 

Aby dokonać rezerwacji, proszę o e-mail na adres: alka.szkolenia@gmail.com lub nr tel 537 367 888

Do zobaczenia w przepięknym Skrawku Nieba☺ My już nie możemy się doczekać.

Zbieraj piękne wspomnienia, a nie rzeczy. 

Przesyłamy moc dobrej energii.

Będzie się działo.

Alina i Natka 🙂

Poprzedni Post Następny Post

2 komentarze

 • Odpowiedz Anonim 21 kwietnia 2022 at 11:24

  Nazywam się Elfrida canga z Albanii, chcę podzielić się tym cudownym doświadczeniem z całym światem, jak wspaniały rzucający zaklęcia miłosne pomógł mi sprowadzić męża po tym, jak opuścił mnie na ponad 8 miesięcy, aby być z inną kobietą, skontaktowałem się z wieloma zaklęciami Caster ale nie mógł mi pomóc, dopóki nie poznałem tej wspaniałej DR DAWN ACUNA, obiecała mi i wróciła do męża w 48h, odkąd wrócił okazał mi miłość i troskę, teraz żyjemy w pokoju i szczęściu, a wszystko dzięki ty Dr.
  Skontaktuj się z nią w sprawie wszelkich wyzwań w związku lub jeśli chcesz szybko zajść w ciążę lub wyleczyć jakąkolwiek chorobę, Dr Dawn da Ci perfekcyjny rezultat.
  E-mail { dawnacuna314@gmail.com }
  Whatsapp: +2348032246310

 • Odpowiedz Anonim 26 czerwca 2022 at 06:13

  Naturalne zioła wyleczyły tak wiele chorób, że leki i zastrzyki nie mogą wyleczyć. Widziałem wielkie znaczenie naturalnych ziół i cudowną pracę, jaką wykonali w życiu ludzi. Czytałem w Internecie zeznania ludzi na temat tego, jak zostali wyleczeni z opryszczki, HIV, diabetyków itp. przez ziołolecznictwo Dr.DAWN, więc postanowiłem skontaktować się z lekarzem, ponieważ wiem, że natura ma moc uzdrawiania wszystkiego. Zdiagnozowano u mnie HIV przez ostatnie 7 lat, ale Dr DAWN wyleczył mnie swoimi ziołami i od razu skierowałam do niego ciotkę i jej męża, ponieważ oboje chorowali na opryszczkę i też zostali wyleczeni. Wiem, że trudno w to uwierzyć ale jestem żywym świadectwem. Próbowanie ziół nie zaszkodzi. Jest także rzucającym zaklęcia, rzuca zaklęcia, aby przywrócić rozbite małżeństwa i zaklęcia powodzenia, aby prosperować i doskonalić się w życiu. Skontaktuj się z Dr.DAWN e-mail: ( dawnacuna314@gmail.com )
  Whatsapp: +2349046229159/
  +3550685677099

 • Zostaw Odpowiedz