24 stycznia 2021

“Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie” – fragment książki.

Nie każda dziewczyna i kobieta potrzebuje terapii, ale każda kobieta i dziewczyna potrzebuje mieć poczucie własnej wartości i polubić siebie. I właśnie po to napisałyśmy tę książkę. Pierwszym krokiem na drodze do zbudowania poczucia własnej wartości i polubienia siebie jest uciszenie we własnej głowie głosu, który mówi, że jesteś niedostatecznie dobra, niedostatecznie mądra, niedostatecznie zgrabna, niedostatecznie ładna, niedostatecznie bogata, niedostatecznie przebojowa albo niedostatecznie wysportowana. Albo nie zasługujesz na miłość i szacunek będąc taką osobą, jaką jesteś.

Bo nikt nie krytykuje się bardziej niż my same. Nasz wewnętrzny krytyk jest surowszy od każdego innego. I dodatkowo jest niesprawiedliwy, bo wielokrotnie ocenia nas i karze za to samo.Pomożemy ci pozbyć się jego negatywnego głosu.

Nazywam się Alina Adamowicz. Jestem doświadczoną terapeutką, coachem i trenerką pozytywności emocjonalnej. Pracuje w nurcie psychologii pozytywnej, neuronauki, czyli nauki o mózgu oraz nowoczesnych terapii, takich jak Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach. W ciągu 20 lat kariery zawodowej pracowałam z setkami kobiet – młodszymi i starszymi – i opracowałam swój styl, który przynosi szybkie i trwałe efekty. 

Codziennie spotykam się z klientkami i pomagam im podnieść się po ciosach życiowych albo rozwinąć swój potencjał i zmienić życie.

Wiele lat pracowałam w korporacjach, obecnie prowadzę własny gabinet, stowarzyszenie dla kobiet i popularny profil terapeutyczny na Instagramie – Alka Positive. Pomagam kobietom odzyskać poczucie własnej wartości, zbudować pewność siebie i polubić się.

Zaprosiłam do udziału wspaniałą Joannę Godecka – która jest autorytetem w dziedzinie emocji. Joanna jest terapeutką, ekspertem radiowym i telewizyjnym. Autorką poradników w tym bestsellera „Nie odkładaj życia na później” „Bądź pewna siebie” „ Przestań się zamartwiać”. 

PROGRAM, zawarty w naszej książce  „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka” nie jest terapią – jest to unikalny program, który jest oparty na najnowszej wiedzy i okryciach naukowych psychologii pozytywnej i neuronauki oraz na nowoczesnych technikach terapeutycznych, które naprawdę działają. Przedstawimy Wam inspirujące historie wyjątkowych kobiet, które pokażą jak w praktyce radziły sobie z wewnętrznym głosem, który niejednokrotnie odbierał im radość życia. Wierzymy, że kobieta może być niezastąpionym wsparciem dla drugiej kobiety. Rozmowy z nimi nie były przypadkowe. Zależało nam, aby zaprosić do naszych wywiadów – kobiety autentyczne, szczere i niesamowicie motywujące. Każda z nich jest inna, w różnym wieku, z różnych profesji. Ale jedno je łączy osiągnęły sukces i wierzą w siebie. Są PIĘKNE I NIEZWYKŁE.”

” Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie”Alina Adamowicz, Joanna Godecka. Wydawnictwo Muza, 2020.

Kochane Moje bardzo polecam Wam ten poradnik, jest pomocny aby wzmocnić odporność psychiczną, odbudować swoją samoocenę, zmienić nawyki myślowe i uwierzyć w siebie. Bo to ważne aby zacząć zmieniać swoje życie na lepsze. Każda z nas zasługuje na szacunek i miłość. 

Jeszcze tyle pięknych dni przed Tobą, tylko daj sobie szansę.

Pozdrawiam Cię, Alka 

Książka do kupienia w moim sklepie: 

Poprzedni Post Następny Post

Brak komentarzy

Zostaw Odpowiedz