WARSZTATY ALKI

#WARSZTATYALKI to sprawdzone programy rozwoju osobistego dla kobiet oparte na odkryciach psychologii pozytywnej, neuronauki oraz zdobytym doświadczeniu życiowym i zawodowym. Zostały przygotowane przez terapeutkę, coacha i trenerkę pozytywności Alinę Adamowicz dla dziewczyn i kobiet, które chcą rozwinąć się emocjonalnie, lepiej radzić sobie z przeciwnościami, szybciej podnosić się po ciosach życiowych oraz wzmocnić poczucie własnej wartości i bezpieczeństwa.

Uczestniczki dostają możliwość skorzystania z zaawansowanej wiedzy psychologicznej i nowoczesnych metod rozwojowych opartych na nowych badaniach naukowych i wieloletniej praktyce Aliny. Podczas warsztatów rozwijamy nowe umiejętności: jak wzmocnić swoją odporność psychiczną i pewność siebie, jak lepiej radzić sobie w miłości i relacjach oraz jak rozwinąć pozytywność i optymizm.

Warsztaty pomagają szybciej osiągnąć oczekiwane rezultaty, bo nie tylko budują motywację do zmian i pracy nad sobą, ale również pokazują w praktyce, jak to zrobić w łatwy sposób.

Miejsca i terminy – marzec 2020:

#WARSZTATALKI – POZIOM I

„EMOCJE” – TY JESTEŚ WAŻNA. ODKRYJ SIEBIE NA NOWO.

WROCŁAW, 14 marca 2020, sobota – NIEDOSTĘPNE

LUBLIN, 21 marca 2020, sobota – NIEDOSTĘPNE

WARSZAWA, 22 marca 2020, niedziela – NIEDOSTĘPNE

ŁÓDŹ, 23 marca 2020, poniedziałek – NIEDOSTĘPNE

POZNAŃ, 28 marca 2020, sobota – NIEDOSTĘPNE

#WARSZTATALKI – POZIOM II

„UCZUCIA” – TY TYLKO LEPSZA. JAK PRZESTAĆ SIĘ ZAMARTWIAĆ I ROZWINĄĆ POZYTYWNOŚĆ.

WROCŁAW, 26 marca 2020, czwartek – NIEDOSTĘPNE

POZNAŃ, 27 marca 2020, piątek – NIEDOSTĘPNE

WARSZAWA, 29 marca 2020, niedziela – NIEDOSTEPNE

#WARSZTATALKI – POZIOM III

„MIŁOŚĆ” – TY ZASŁUGUJESZ NA MIŁOŚĆ. JAK PODNIEŚĆ SIĘ PO ODRZUCENIU I JAK BUDOWAĆ RELACJE MIŁOSNE.

Najbliższy termin: ZAPISY WSTRZYMANE

ZAPISY, wyślij zgłoszenie na adres: alka.szkolenia@gmail.com

„Zapraszam Cię na moje autorskie warsztaty rozwojowe, które powstały na podstawie setek wiadomości i listów, które dostaję codziennie od kobiet i młodych dziewczyn, a także rozmów w moim gabinecie. Dlatego wierzę, że otwierają i dotykają najważniejszych dla kobiet obszarów. Bo to Ty jesteś podczas nich najważniejsza” -Alina Adamowicz, @alka_positive

#WARSZTATYALKI to nie jest terapia.

TERAPIA = uporządkowany proces rozmów i ćwiczeń prowadzony przez posiadającą odpowiednie uprawnienia osobę, którego celem jest przywrócenie równowagi lub poprawa jakości życia. Zaczyna się od zdiagnozowania problemów i celu. Od tego momentu rozpoczyna się proces terapeutyczny prowadzony na sesjach indywidualnych lub grupowych.

CZYLI: Terapia to jest to, co Alka robi w swojej prywatnej praktyce terapeutycznej pracując z klientkami podczas spotkań w gabinecie w Warszawie lub na indywidualnych sesjach on-line. To nie jest to, co robimy na Warsztatach.

WARSZTATY ROZWOJOWE = działania pozwalające poznać i zrozumieć siebie oraz zdobyć i rozwinąć nowe umiejętności pomagające lepiej radzić sobie w życiu osobistym i zawodowym oraz w relacjach miłosnych, rodzinnych, rodzicielskich i towarzyskich.

CZYLI: #WARSZTATYALKI to programy samodoskonalenia i rozwoju osobistego przygotowane przez Alinę Adamowicz, która zawodowo zajmuje się terapią w nurcie psychologii pozytywnej, jest specjalistką od odbudowy poczucia własnej wartości, stawiania granic, wzmacniania pewności i umiejętności pokochania siebie oraz jest certyfikowanym coachem i trenerką pozytywności.

INFORMACJA O WARSZTATACH

Każde spotkanie prowadzone jest w kameralnej, kobiecej grupie, żebyśmy miały spokojny czas dla siebie. Są to spotkania edukacyjne połączone z warsztatem opartym o psychologię pozytywną i moje najlepsze praktyki. Zajmujemy się wieloma najważniejszymi dla kobiet obszarami – m.in. zarządzaniem emocjami i myślami, radzeniem sobie z negatywnymi uczuciami i nadwagą myśli, wzmacnianiem poczucia własnej wartości, samooceny i pewności siebie. A także rozwojem umiejętności komunikacji z innymi, stawiania granic, podnoszenia się po ciosach życiowych i rozwiązywania problemów oraz wspierania samych siebie i budowania szczęśliwego życia.

Warsztaty dają dostęp do sprawdzonych technik, które wypracowałam w ciągu wielu lat nauki i pracy. Z czasem stały się moimi ulubionymi metodami, bo są bezpieczne, łatwe i zmieniają życie na lepsze. Pozwoliły wielu kobietom szybciej poczuć się lepiej, wzmocnić swoją siłę psychiczną i pozytywność.

Te spotkania w grupie kobiet to jest coś wspaniałego – dajemy sobie wiele pozytywnej energii i czujemy, że nie jesteśmy same ze swoimi problemami. Uczymy się przejmować kontrolę nad własnymi emocjami, oszczędzić sobie zamartwiania i nadwagi myśli oraz lepiej radzić sobie w życiu osobistym i zawodowym.

Zapraszam Cię serdecznie – zapisz się na Warsztat, bo nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, żeby nauczyć się jak lepiej żyć! Kiedyś sama nie wiedziałam, że można i jak to zrobić. W życiu spotkało mnie wiele trudnych momentów – byłam odrzucona i bez środków do życia, rozumiem też kobiety mające uzależnionych partnerów, przez wiele lat samotnie wychowywałam trójkę dzieci i ponownie poznałam gorzki smak nieudanego związku. Zabrakło mi wtedy osoby, która powiedziałaby mi, co trzeba robić i jak, żeby pozbyć się negatywnych myśli, przestać się zamartwiać, rozwijać w sobie pozytywność i lepiej sobie radzić. Nie wiedziałam tego, bo nikt nie uczył nas tego ani w szkole, ani w domu. Od tego czasu dużo się nauczyłam i teraz już wiem.

O MNIE

Jestem terapeutką, absolwentką kilku kierunków studiów m.in. psychologii pozytywnej, certyfikowanym coachem ko-aktywnym i managerką z 20-letnim doświadczeniem zawodowym, ukończyłam zaawansowany stopień z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Założyłam i prowadzę Stowarzyszenia Akademia Pozytywnych Kobiet gromadzące kobiety, które chcą się spotykać i rozwijać.

Stosuję tylko sprawdzone metody oparte na badaniach naukowych, które przynoszą rezultaty.  I chciałabym, żebyś Ty również dowiedziała się, jak możesz lepiej zadbać o siebie, w bezpiecznej i pozytywnej atmosferze. Dlatego stworzyłam Warsztaty Alki_Positive – dla każdej kobiety.

Nieważne ile masz lat i jak dotychczas wyglądała Twoja droga przez życie. Tu zawsze jest miejsce dla Ciebie. Zapraszam Cię – zapisz się na mój warsztat. Cudownie byłoby się z Tobą spotkać” Alina Adamowicz, @alka_positive

FAQ

Jak przebiegają i ile czasu trwają warsztaty?

W dni powszednie warsztaty rozpoczynają się o godz. 17.00 i trwają do godziny 21.00. W soboty i niedziele trwają od godz. 11.00 do 15.00.

Podczas spotkań dostępna jest woda, herbata, kawa i ciasteczka.

Powiedziano mi, że powinnam iść na terapię, ale czy nie lepiej, żebym zaczęła nie od terapii, ale od takiego programu rozwojowego, jak Warsztat Alka_Positive?

Indywidualna terapia z dobrym specjalistą to świetne doświadczenie. Warsztaty samodoskonalenia i rozwoju osobistego nie zastępują terapii. Warsztaty to bezpieczna i wspaniała możliwość rozwoju dla każdej kobiety – dla tych chodzących na terapię i nie korzystających z niej, dla wszystkich dziewczyn i kobiet, którym chcą poprawić jakiś element swojego życia.

CZYLI: Dobrze prowadzona terapia z terapeutą lub terapeutką, z którą się nawiążesz dobry kontakt, jest bardzo korzystna. Jeśli masz możliwość pójść do takiej terapeutki, to idź. Jednak tak jak napisałam: nie każda kobieta i dziewczyna potrzebuje terapii, ale uważam, że każda z nas potrzebuje takiego warsztatu rozwojowego.

Chciałabym zabrać moją mamę na spotkanie – czy możemy przyjść razem?

Oczywiście! Warsztat Alki_Positive przygotowałam w odpowiedzi na coraz większe problemy emocjonalne dziewczyn z Generacji Z (urodzone po 1994 roku) oraz kobiet z pokolenia Millenium i X, czyli urodzonych przed 1995 rokiem – dlatego wszystkie skorzystają z niego. Sama jestem mamą dwóch córek i cieszyłabym się, gdyby zabrały mnie na taki warsztat. Nie tylko jako matki możemy być przykładem dla swoich dzieci – również dzieci mogą pokazać nowe możliwości swoim rodzicom. Warsztaty Alki_Positive rozwijają umiejętności dbania o swój umysł, ciało i zmysły – mogą przynieść wspaniałe rezultaty dla każdego.

Czyli: Udział w warsztatach rozwojowych opartych o odkrycia psychologii pozytywnej i neuronauki jest świetnym  sposobem na nauczenie rodziców i dzieci, jak mogą dobrze zajmować się sobą.

Nie jestem już młodą dziewczyną – czy ten warsztat ma dla mnie sens?

Ja mam ponad 40 lat i wolę sobie nie wyobrażać jak słabo wyglądałoby moje życie, gdybym nie posiadała umiejętności, ani nie stosowała zasad, które zawarłam w swoich warsztatach.

CZYLI: Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, żeby nauczyć się lepiej żyć.

Czy muszę przyjść wpierw na część I. „Emocje – Ty jesteś ważna. Okryj siebie na nowo.”, czy mogę wybrać od razu część drugą lub trzecią?

Polecam zacząć od części pierwszej. Wszystkie warsztaty łączą się ze sobą i uzupełniają. Możesz zacząć też od częsci 2 lub 3.

Ile kosztuje warsztat i jak się zapisać?

Cena różni się w zależności od tego, czy uczestniczysz w innych spotkaniach albo czy posiadasz voucher lub zaproszenie. Proszę o kontakt przez profil @alka_positive na Facebooku  lub Instagramie albo na email: alka.szkolenia@gmail.com

Sposobem rezerwacji miejsca jest wpłata opłaty rezerwacyjnej na konto po potwierdzeniu dostępności miejsca. Napisz do mnie i spytaj o miejsce.

Czy mogę wykupić warsztat komuś w prezencie?

Jak najbardziej – to częsty prezent. Tylko pamiętajcie, że takie spotkanie wymaga chęci i zgody ze strony uczestniczki, więc musi być uprzedzona o celu i formie warsztatu. W sprawie szczegółów proszę o kontakt. 

Czy można zrezygnować z warsztatu?

Z warsztatu można zrezygnować do 2 tygodni przed terminem, żeby inne osoby mogły zaplanowac swój czas.

Zapraszam Cię serdecznie na wyjątkowy, kameralny kobiecy warsztat pełen dobrych emocji.

Alka

Reklama